2016 Survivor elenen isimler?

2016 Survivor yarışmasından ilk elenen isim belli oldu.Survivor yarışmasına sağlık nedenleri ile Serkan Ercan veda etmek zorunda kaldı.

2016 Survivor elenen isimler?

Survivor yarışmasında ilk elenen isim belli oldu.Daha önce ütopya yarışmasından tanıdığımız Serkan Ercan 2016 Survivor’a erken veda etmek zorunda kaldı.Sol dizindeki sakatlığı ile bir süre oynamış fakat doktorda çekilen emar sonrasında sol bacağının durumu ciddi olduğu için Serkan 2016 Survivor adasına veda etmek zorunda kaldı.Ünlüler takımındakiler bu haberi alınca çok şaşırdılar ve güçlü bir yarışmacının hayallerine erken veda etmek zorunda kaldı açıklamasında bulundular.

Serkan Ercan Kimdir?

Serkan Ercan 6 Haziran 1981 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Evli olan Serkan İstanbul’da ve Amerika’da yaşamını sürdürüyor.

Mili dağcı olan Serkan Ercan, 1.80 cm boyunda olup, önemli başarılara imza attı. Bulgaristan da profesyonel dağcılar ile birlikte 2.5 yıl yaşamını sürmüş sonrasında İsveç Stockholm de 5 yıl boyunca yaşamıştır. Daha sonrasında ise ABD Utah’da yaşamını sürmüştür.
 
Türkiye’de Milli Takım Dağcı kadrosundadır. Tırmanma ve bouldering konularında uzmandır. IFSC Uluslararası Rota Setter Belgesine sahiptir. Serkan Ercan Ekim 2014 yılında TV8’de ekrana gelen Ütopya programı ile tanınmıştı. Serkan Ercan Ütopya’da 10 ay kalmış ve finale kadar yükselmişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ