Alışverişe Devam

Alışverişe Devam

YASEMİN ÖZİLHAN

 
BEYAZLAR İÇİNDE
 
Yasemin Özilhan, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Tek başına geldiği alışveriş merkezinde kısa süre mağazaları gezen Özilhan, daha sonra sahibi olduğu Carter’s mağazasına uğrayıp, kısa bir denetim yaparak, çalışanlardan bilgiler aldı. Yasemin Özilhan’ın beyaz uyumu ise dikkatlerden kaçmadı.
YASEMİN ÖZİLHAN
AYŞE KUÇUROĞLU
 
YILBAŞI ALIŞVERİŞİ
 
Cemiyet hayatının güzel isimlerinden Ayşe Kuçuroğlu, geçtiğimiz gün geldiği Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Öncelikle yakın arkadaşı ile İstanbul Morini’de bir araya gelen Kucuroğlu, burada arkadaşı ile bilikte kahve içip sohbet etti. Ayşe Kuçuroğlu, daha sonra yılbaşı için alışveriş turuna çıktı.
AYŞE KUÇUROĞLU
DEFNE SAMYELİ – DEREN TALU
 
ANNE KIZ BAŞ BAŞA
 
‘Kurtlar Vadisi’ dizisinin güzel oyuncusu Defne Samyeli, geçtiğimiz gün kızı Deren Talu ile Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Kızı ile mağazaları dolaşıp alışveriş yapan Samyeli, alışveriş sonrasında sinema katına geçerek, burada ‘Delibal’ filmini seyrettiler. 
DEFNE SAMYELİ - DEREN TALU

SELİN DEMİRATAR

 
UMARIM HER ŞEY GEÇMİŞTE KALIR
 
Ekranların güzel ve başarılı oyuncusu Selin Demiratar, önceki gün alışveriş için geldiği Zorlu’da objektiflere yansıdı. Tek başına geldiği alışveriş merkezinde Beymen mağazasına uğrayan Demiratar, yaklaşan yılbaşı öncesi ailesi ve yakın dostları için hediyeler aldı. Yeni yılı ailesiyle birlikte evde karşılayacağını söyleyen güzel oyuncu; “2015 yılı güzelliklerinin yanında daha çok, zorlukları ve acılarıyla aklımızda kalacak. Umarım her şey geçmişte kalır ve yeni yılla birlikte öncelikle güzel ülkemiz de barış, huzur ve refah hakim olur. Belki klasik olacak ama gerçekten, hem ülkemiz hemde tüm dünya için barışa ve huzura çok ihtiyacımız var. Yeni yıl umarım beraberinde tüm bu güzelliklerle beraber gelir.” açıklamasında bulundu.
SELİN DEMİRATAR
 
CANER – ÇINAR ERKİN
 
BABA OĞUL BAŞ BAŞA
 
Fenerbahçe’nin başarılı futbolcusu Caner Erkin, oğlu Çınar ile beraber Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Erkin;” bu akşam erkek erkeğe, baba oğul bir kaçamak yapalım istedik. Hem biraz alışveriş yapacağız, sonrasında da Çınar’la beraber oyun oynayacağız.” açıklamasında bulundu. Ayrıca başarılı futbolcuyu alışveriş merkezinde gören yabancı hayranları, Caner Erkin’le bolca hatıra fotoğrafı çektirdi.
CANER ERKİN 2
 
İBRAHİM BÜYÜKAK
 
İBRAHİM STYLE 
 
Televizyon ekranlarının başarılı komedyenlerinden İbrahim Büyükak, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Siyahlar içinde görmeye alışkın olduğumuz İbrahim Büyükak, kendine özgün tarzıyla dikkat çekerken, neşeli halleriyle görenleri güldürdü. 
İBRAHİM BÜYÜKAK (1)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ