Cherie’ den Merhaba

Cherie’ den Merhaba

Adsız

Cherie’ den  Merhaba

Aylardır sizler için büyük bir heyecan ve keyifle hazırladığımız dopdolu bir dergiyle nihayet huzurunuzdayız.

Cherie, hayatın düşünce hızıyla geliştiği bir dünyada, eskileri geride bırakmayı başaran, yeni güzel gelişmelere, yeni ufuklara açılan bir dergi. Her açan çiçek ve her yeni gün yeni bir keşiftir aslında. Cherie de bizler için yepyeni bir başlangıç, klişelerden uzak yeni bir boyut olsun ve baharı sizlerle birlikte karşılayalım istedik.

Sadece moda değil, sadece magazin değil, birbirini tekrarlayan rutin formatlar değil… Cherie’ de bunların hepsi var; moda ve alışveriş trendleri, farklı ve yeni koleksiyonlar, cemiyet hayatı, ünlülerin güzellik ve sağlıklı yaşam sırları… Ancak Cherie aktüaliteden uzaklaşmayan, hayatın tam ortasında, ne istediğini bilen, her daim arayışı süren, karizması güçlü okurun dergisi… hayatın içinde ne varsa moda, kültür, sanat, aşk, eğlence, gezi, sağlık, yaşam, magazin, sinema, müzik, astroloji, hobi… Cherie’ de bunların hepsi yer alıyor.

Ele avuca sığmayan bir enerjiyle çalışıp sizler için harikalar yaratan, “şu da olsa mı acaba?” diye ince eleyen, tüm detaylara dokunmaya çalışan bir ekibin ürünü…

Cherie’ de kimler yazıyor?

Emel Yıldırım, Rezzan Kiraz, Abdullah Gölbaşı, Michael Kuyucu, Berke Türkmen, Aysu Aydın, Engin Tom, Melis Çalapkulu, Hande Ulusal,Ebru Yolver, Selda Gamzeli, Özlem Genç, Simge Türkoğlu, Songül Soydan, Tuğçe Sayın… ve geceyi gündüze katıp hazırlanan Cherie ekibi… biz kocaman bir aile olarak her sayıda sürprizlerle karşınızda olacağız.

Tüm bu çabalarımızın yanına bir de sosyal sorumluluk projesi olan ‘’Bana Bağırma’’ adlı tiyatro oyununu ekledik. Kadına şiddeti konu alan oyun, Ajans Lima ve Gece Yapım tarafından hazırlandı, 8 Mart’ ta sahnelendi. Ama devamı gelecek ve internet adresimizden detayları takip edebileceksiniz.

Yenilikçi ve dinamik bir ekip tarafından hazırlanan Cherie’ de duyarlılık adına farklı projelerimizi sizlerle ilerleyen sayılarda paylaşmaya devam edeceğiz.

Cherie ailesi, siz değerli okurlarıyla her ay buluşmaya kararlı!

MAYIS sayımızda tekrar görüşmek üzere…

Sevgiler…

Yasemin Malkoç

İmtiyaz Sahibi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ