Petek Dinçöz, oğlu Aslan’ı ilk gördüğü anı anlattı

Petek Dinçöz, oğlu Aslan’ı ilk gördüğü anı anlattı

Ünlü şarkıcı Petek Dinçöz 2015’te yaşadığı en mutlu anın fotoğrafını paylaştı.

5684f758c03c0e58082cea9d

Geçtiğimiz yıl işadamı Serkan Kodaloğlu ile hayatını birleştiren Petek Dinçöz, oğlu Aslan’ın doğum anının fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı.

5684f876c03c0e58082ceabe

İlk başta korktuğunu belirten Dinçöz, fotoğrafın altına ‘Oğlumu kucağıma almaya giderken. Korktuğum hiç belli değil. ‘Aslan’ı kucağıma alacağım.’ İçimden, ‘korkma en mutlu anın bu an çok şükür’ diyordum.’ mesajını yazdı.

Dinçöz’ün bu paylaşımına kısa sürede rekor beğeni ve yorum geldi.

5684f9c6c03c0e58082ceaf2

Verdiği bir röportajda Petek Dinçöz, 2014 yılında nikah masasına oturduğu Serkan Kodaloğlu’ndan iki kez evlilik teklifi aldığını söylemişti: Evin altındaki kafede kahve içiyorduk. Zaten ikimiz yan yana gelince liseli âşıklar gibi oluyoruz. “Evlenelim bence hemen” dedi. “Bence de evlenelim” dedim. Sonra gelinlik bakmaya gittik, kimse anlamasın diye de “Klip için bakıyoruz” dedim. O gün evleneceğim gelinliğin provasını yaptım. Nikâh kıyıldıktan sonra tekneye bindik. “Benim içime sinmedi. Yukarı bak” dedi. Boğaziçi Köprüsü’nün üstünde lazerle, “Karıcığım seni çok seviyorum. Benimle evlenir misin?” yazdırmış. İkinci teklifi orada aldım. Haber kaynağı:Hürriyet

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ