Ünlülerin Yılbaşı Öncesi Alışverişi

Ünlülerin Yılbaşı Öncesi Alışverişi

DEMET ŞENER KUTLUAY

 

SPORTİF DEMET

DEMET ŞENER 1

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Demet Şener Kutluay, önceki gün tek başına geldiği Zorlu’da görüntülendi. Spordan çıktığını söyleyen Şener; “Almam gereken bir kaç ürün vardı, onları almaya geldim şimdide eve gidiyorum” açıklamasında bulundu.

 

KAAN TAŞANER – SELİN ŞEKERCİ

 

UYUMLU ÇİFT

KAAN TAŞANER - SELİN ŞEKERCİ

Ekranların başarılı oyuncuları, Kaan Taşaner ve Selin Şekerci çifti, önceki gün alışveriş için geldikleri Zorlu’da objektiflere yansıdı. Yılbaşı öncesi mağazaları dolaşan çift yakın dostları ve kendileri için kısa bir yılbaşı alışverişi yaptı. Ayrıca Taşaner ve Şekerci’nin uyumlu giyim tarzları ise dikkatlerden kaçmadı.

 

ALİŞAN

 

ALIŞVERİŞ TURUNDA

ALİŞAN

Başarılı şarkıcı Alişan, önceki gün arkadaşı ile geldiği Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Mağazaları dolaşıp alışveriş yapan Alişan, daha sonra sinema katına geçerek burada ‘Düğün Dernek 2’ filmini seyretti.

 

 

DİEGO RİBAS

 

RİBAS AİLESİ ALIŞVERİŞTE

DİEGO RİBAS

Fenerbahçenin başarılı futbolcusu Diego Ribas, önceki gün eşi Bruna ve oğlu Davi ile Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Eşi ve oğlu ile birlikte mağazaları dolaşıp alışveriş yapan Ribas, alışveriş sonrasında Fauchon’a geçerek burada akşam yemeği yediler.

 

BARIŞ ARDUÇ

 

ALIŞVERİŞ TURUNDA

BARIŞ ARDUÇ (1)

‘Kıralık Aşk’ dizisinin yakışıklı oyuncusu Barış Arduç, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Tek başına mağazaları dolaşıp kısa süreliğini alışveriş yapan Arduç, alışveriş sonrasında akşam yemeği için yakın arkadaşları ile birlikte Günaydın Steak House geçti.

 

EMİNE ÜN – TOLGA KARAKAŞ

 

ALIŞVERİŞ TURUNDA

EMİNE ÜN - TOLGA KARAKAŞ

Emine Ün, önceki gün eşi Tolga Karakaş ile geldiği Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Eşi ile baş başa mağazaları dolaşıp alışveriş yapan Ün, alışveriş sonrasında eşi ile birlikte Plus Kitchen’a geçip burada sağlıklı besinler yediler.

 

İSKENDER PAYDAŞ

 

OĞLU İLE BAŞ BAŞA

İSKENDER PAYDAŞ 1

Ünlü müzisyen İskender Paydaş, geçtiğimiz gün oğlu Alef ile geldiği Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Oğlunu alışveriş merkezinin meydan katında bulanan oyun parkında eğlendiren Paydaş, daha sonra oğlu için çocuk mağazalarını dolaşıp kısa süreliğine alışveriş yaptı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ